Wysyłka

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx lub Inpost w zależności od wagi i wymiarów paczki.

 

Najczęściej firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po nadaniu.

 

Gwarantujemy bezpieczeństwo dostawy zamówionych produktów. Każdy wysyłany przez nas towar jest ubezpieczony do pełnej jego wartości. Przesyłki są oklejane firmową taśmą, by mieli Państwo pewność, że nikt ich nie otwierał po opuszczeniu naszego magazynu.

 

Zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm naklejonych na przesyłkę.

 

W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy taśmy są zerwane należy sporządzić protokół szkody z kurierem doręczającym.

 

Nie ma możliwości sprawdzenia zawartości przed potwierdzeniem odbioru, warto jednak poprosić kuriera o to by uczestniczył w sprawdzeniu zawartości przesyłki, upewniając się czy doszła w stanie nienaruszonym.

 

Firma kurierska ma obowiązek sporządzenia protokołu z odbiorcą przesyłki w terminie 7 dni od daty jej doręczenia. Sprawdzenie przesyłki oraz zgłoszenie reklamacji w dniu odbioru, jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.